Producent plis TEFROL

Zapraszamy mieszkańców miast Złotów, Piła, Jastrowie, Wałcz, Szczecinek do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości i funkcjonalności plis okiennych.

Jesteśmy producentem plis z wieloletnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Dodatkowo Państwo mogą skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu, który nie tylko wymierzy, zamontuje i podpowie wybór doskonałych plis, ale zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem.

PLISY COSIMO

Plisy - Tefrol - Produkcja i sprzedaż plis - Piła, Jastrowie

To przejaw rozwoju żaluzji plisowanej, którego efektem jest udoskonalony i wzbogacony produkt. Nasze zaangażowanie w prace rozwojowe oraz sugestie naszych klientów, dały efekt w postaci eleganckiego design produktu. Wprowadzone nowe rozwiązania dają nowe możliwości zastosowania plisy. Profile COSIMO posiadają kolory anodowane oraz drewnopodobne.

PLISA SMART LINE - ROLETA PRIMA

Plisy Smart Line - Tefrol - Produkcja i sprzedaż rolet - Piła, Jastrowie

COSIMO SMART LINE

Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie do okna dachowego. Swoim kształtem idealnie dopasowuje się do wszystkich rodzajów okien dachowych dostępnych na rynku. Prowadnice Smart Line zastosowane w tym systemie powodują idealne rozłożenie i utrzymanie właściwego naciągu tkaniny. W skład systemu Cosimo SL wchodzi system Cosimo One z magnetyczną blokadą Easy Click.