Producent rolet TEFROL

Zapraszamy mieszkańców miast Złotów, Piła, Jastrowie, Wałcz, Szczecinek do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości i funkcjonalności rolet.

Jesteśmy producentem rolet z wieloletnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Dodatkowo Państwo mogą skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu, który nie tylko wymierzy, zamontuje i podpowie wybór doskonałych rolet, ale zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem.

ROLETA PRIMA:

System rolet dedykowany oknom dachowym. Roleta Prima wyposażona w kasetę oraz prowadnice wykonane z aluminium, jest niezbędnym wykończeniem każdego okna dachowego, chroniącym przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wykonanie rolety pozwala na jej montaż na każdym modelu okna, przy dostępnych kolorach drewnopodobnych oraz aluminium. Funkcjonalność rolety przejawia się w możliwości jej zatrzymania w dowolnym miejscu na wysokości okna.

ROLETY VEGAS

Rolety Vegas - Tefrol - Produkcja i sprzedaż rolet - Piła, Jastrowie

Nowoczesny i elegancki system rolet kasetowych, który swoją różnorodnością rozwiązań pozwala na praktyczne zastosowanie na prawie każdym oknie. System Vegas występuje w formie przykręcanej kasety z płaskimi prowadnicami (Vegas Clasic i Vegas PCV), jak również dostępny jest w formie przyklejanej kasety z przestrzennymi prowadnicami (Vegas Profil). Stylistyka Vegas to nowoczesne wzornictwo, w szczególności kolorystyka drewnopodobna, która jest zbliżona do oklein stosowanych w oknach.