Producent żaluzji TEFROL

Zapraszamy mieszkańców miast Wałcz, Szczecinek, Złotów, Piła, Jastrowie, do skorzystania z naszej oferty wysokiej jakości i funkcjonalności żaluzji.

Jesteśmy producentem żaluzji z wieloletnim doświadczeniem, dlatego gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów.

Dodatkowo Państwo mogą skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu, który nie tylko wymierzy, zamontuje i podpowie wybór doskonałych żaluzji, ale zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem.

Żaluzje poziome aluminiowe

Pomimo wielu lat istnienia na rynku, żaluzje są nadal funkcjonalnym systemem osłonowym, pozwalającym dowolnie regulować światłem, które wpada do pomieszczenia. Rozwój żaluzji uczynił ją bardziej atrakcyjną, poprzez wprowadzenie różnych jej form. Żaluzje aluminiowe to najbardziej uniwersalne spośród całej rodziny żaluzji, ponieważ posiadają szeroką gamę lameli 16, 25 i 50 mm oraz są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej jednolitej oraz imitującej drewno.

Żaluzje Vegas - Tefrol - Produkcja i sprzedaż żaluzji - Piła, Jastrowie

Żaluzje poziome drewniane

Niezwykle nastrojowe i klimatyczne osłony, które komponują się zarówno w nowoczesnych, jak i stylowych wnętrzach. Bogata kolorystyka oraz eleganckie i estetyczne wykończenia (tj. maskownica rynny górnej, drewniane pokrętło, zakończenia sznurków) sprawiają, że takie żaluzje znajdą uznanie u najbardziej wymagających koneserów wyposażenia mieszkań, biur, hoteli.

Wykonanie żaluzji ze specjalnego gatunku drewna (lipa syberyjska) dodatkowo wzmacnia jej atuty, jak również jej wytrzymałość na otaczające warunki. Żaluzje drewniane dostępne są w szerokości lameli 25 i 50 mm.

Żaluzje bambusowe

Innym wariantem żaluzji drewnianych są żaluzje bambusowe. Największą zaletą żaluzji bambusowych podobnie jak żaluzji drewnianych jest ich naturalne piękno i nastrojowość, które towarzyszy wnętrzom, wyposażonym w takie osłony. Lamele, powstają w procesie łączenia wąskich listewek naturalnego bambusa. Zaletą żaluzji bambusowej jest niewątpliwie ich cieńsza struktura, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet niż żaluzja drewniana.